Сайт кафедри  географії ДНУ
Кафедра географії історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гонара     
.
Навігація
Форма входу
    Вітаємо на нашому сайті!

Оверлейні операції
Overlay operations

Виберіть перший шар/ Select first layer

Виберіть другий шар / Select second layer

Оберіть операцію над шарами / Select operation
Перетин / Intersect
Об'єднання / Union
Різниця / Difference
Симетрична різниця / Symm. Difference

Масив координат полігону-перетину

click here to download your file

Видатні випускники кафедри

Крайтор Павло Петрович

Роки навчання: 2010-2016

Місце роботи: головний спеціаліст відділу енергоефективності та енергоменеджменту департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради

   
  

Соколова Ельміра Тельманівна

Роки навчання: 2006-2011

Місце роботи: старший викладач кафедри математичної, природничої та технологічної освіти КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради

    
 

Борщ Ярослав Ігорович

Роки навчання: 2005-2009

Місце роботи: директор ТОВ "Музенідіс Тревел Дніпро" (офіційний представник грецької компанії Mouzenidis Travel і керуюча компанія в системі компаній холдингу Mouzenidis)

   
  

Остапенко Ольга Сергіївна

Роки навчання: 2004-2009

Місце роботи: керівник відділу туризму туристичного оператора Travel Desk

   
  

Шевченко Ілона Григорівна

Роки навчання: 1994-1999

Місце роботи: радіоведуча Українського радіо Дніпра

   
 

Столбцов Сергій Володимирович

Роки навчання: 2005-2010

Місце роботи: викладач ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті, вчитель географії в «It step school Dnipro». Майстер спорту з пауерліфтингу за версією WPA України.

   
  

 Воронцова Анастасія Марковна

Роки навчання: 2001-2006

Місце роботи: директор туристичної компанії "Бонжур Вояж"

   
 

Осипенко Олена Олексіївна

Роки навчання: 2001-2006

Місце роботи: методист туристсько-спортивного напрямку Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді, КМС зі спортивного туризму, суддя 1 категорії зі спортивного туризму

   
 

Шульга Олександр

Роки навчання: 1988-1993

Місце роботи: академічний декан програми докторантури і магістратури у Міжнародному Університеті «Видение» в Східній Європі.

   
 

Суворкін Андрій Вікторович

Роки навчання: 2007-2013

Місце роботи: тренер –викладач з спортивного туризму фізкультурно-спортивного гомплексу ім. В.М. Шкуренко

   
 

Бойко Зоя Володимирівна

Роки навчання: 1988-1994

Місце роботи: доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Університету митної справи та фінансів, кандидат географічних наук

   
 

Горожанкіна Наталія Анатоліївна

Роки навчання: 1994-1999

Місце роботи: доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Університету митної справи та фінансів, кандидат географічних наук

   
  

Калугін Роман

Роки навчання: 2009-2015

Місце роботи: GIS and Remote Sensing Analyst в ТОВ IGIS

   
 

Швайко Володимир Миколайович

Роки навчання: 2014-2018

Місце роботи: аспірант в Інститут географії НАН України

 

 Міжнародні контакти
 
            Повноцінна наукова діяльність у сучасних умовах можлива лише при співпраці із навчальними закладами зарубіжних країн, адже тільки в такий спосіб можна інтегруватися в світовий освітній простір і повноправно користуватися здобутками на ниві освіти й науки. Геолого-географічний факультет сьогодні активно налагоджує широкі зв’язки з навчальними, науковими, культурними та іншими закладами зарубіжних країн. Міжнародна співпраця щорічно розширюється й набуває якісно нових обертів.Так, ще від 2004 р. НАСА ГГФ спільно із Студентським науковим товариством ДНУ та Радою студентів ДНУ започаткувало і щорічно проводить міжнародну наукову конференцію студентів і аспірантів, у роботі якої вже узяли участь представники з понад 20 країн світу. Ця конференція дозволила сформувати і налагодити усталені наукові зв’язки із багатьма європейськими та євразійськими центрами розвитку географічної науки, багато із перших учасників конференції вже захистили кандидатські та навіть докторські дисертації. 
     У 2005 р. викладачі кафедри географії взяли участь у роботі Міжнародної школи-конференції молодих вчених країн СНД «Раціональне природокористування», яка проводилася географічним факультетом МДУ ім. М.В. Ломоносова. 2006 р. для участі у засіданні Загальних зборів Академії педагогічних і соціальних наук була запрошена завідувач кафедри фізичної та економічної географії проф. Л.І. Зеленська, яка була обрана почесним членом цієї установи. У 2007 році проф. Л.І. Зеленська взяла особисту участь у роботі ХХІІІ Міжнародного картографічного конгресу, що відбувався у м. Москва (РФ). Того ж року для участі у роботі міжнародної програми «Відкритий Світ» за напрямком «Енергозбереження та охорона навколишнього середовища» до «Центру лідерства "Відкритий Світ”» у м. Вашингтон (США) було направлено доцента В.В. Манюка. Водночас доц. Манюк В.В. є представником в Україні Європейської асоціації зі збереження геологічної спадщини ProGEO.
   За період 2010 – 2015 рр. здійснювалося наукове та навчально-методичне спі-робітництво з вищими навчальними закладами та НДІ зарубіжжя – Азербайджану, Австрії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії та ін. У 2011 р. співробітники кафедри фізичної та економічної географії взяли особисту участь у роботі ІІ Міжнародного конгресу «Глобалістика–2011», організовуваного факультетом глобальних процесів МДУ ім. М.В. Ломоносова та Кафедрою ЮНЕСКО із вивчення глобальних проблем.
     З 2008 р. кафедра фізичної та економічної географії ДНУ ім. О. Гончара систематично приймає іноземні студентські делегації з університетів Інсбрука, Відня (Австрія), Грейсфальда та Дуйсбург-Ессена (Німеччина), Могильова (Білорусь) та організує із ними сумісні експедиційні дослідження і наукові екскурсії. Також періодично запрошуються провідні іноземні фахівці для читання лекцій студентам-географам ДНУ з Росії, Німеччини, Швейцарії, Австрії тощо.
 

 

 

Сайт геолого-географічного факультету ДНУ

 

Історію сайту геолого-географічного факультету можна вести від 2006 року, коли студентами групи ГК-05-02 було здійснено перші спроби представити факультет у мережі Інтернет.  У 2007 році на кафедрі фізичної та економічної географії почалась робота над створенням власне сайту факультету, до якої охоче долучились студенти, зокрема М. Бондаренко та О. Гаврюшин. Розглядались різні варіанти платформи для факультетського веб-ресурсу, нарешті було обрано SAAS платформу UCOZ і на початку 2007 року за адресою http://ggf-dnu.at.ua сайт став доступним. На початковому етапі обрана платформа здавалась гарним вибором, оскільки дозволяла безкоштовно з мінімальною рекламою створити досить потужний сайт з легким адмініструванням. Дизайн було розроблено оригінальний. Сайт містив детальний опис структури факультету, матеріали на допомогу студентам, інформацію для абітурієнтів, форум для спілкування всіх охочих та багато інших матеріалів.

У травні 2011 року було зареєстровано власний домен ggf-dnu.org.ua. Він став основним для сайту, було створено перенаправлення з старої адреси на нову. За старою адресою сайт був доступний до 3 січня 2014 року.

На початку 2014 старий сайт факультету на платформі UCOZ було закрито, натомість створено новий – на власному хостингу на основі платформи Joomla. З цього часу за старою адресою (http://ggf-dnu.at.ua) сайт недоступний. Найближчим часом буде відновлено роботу основних розділів, а в майбутньому сайт чекає розширення.

Пропозиції та зауваження стосовно сайту ггф дну просимо надсилати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

О.В. Гаврюшин

 

Віртуальний тур Google maps

 

Адреса: 49044, м. Дніпро, просп. Гагаріна, 72,

корпус № 1 ДНУ, ауд. 610.

Телефон: +38 (056) 374-98-99

Сайт: http://www.ggf-dnu.org.ua/

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Instagram: https://www.instagram.com/geo.dnu/

Facebook: https://www.facebook.com/groups/geo.dnu

 

 

 

НОВИНИ ТА ОГОЛОШЕННЯ


На кафедрі географії історичного факультету ДНУ імені Олеся Гончара запроваджується нова освітня програма «Геоекологічний інжиніринг» / «Geoecologycal engineering»

З якою метою ?

Щоб сформувати міцні знання та важливі вміння на сучасному конкуретному ринку праці задля виконання геоекологічних, геологічних, гідрологічних досліджень геосистем та надання консультаційних послуг у межах та обсязі завдань інжинірингу та стратегії сталого розвитку.

Чим вона відрізняється від інших ?

Програма передбачає проходження навчальних польових практик з гідрогеології, застосування різних методів досліджень геосфер, включає виробничу практику на підприємствах геологічного, гідрологічного, інженерно-геологічного та геотехнічного профілів. Передбачено проведення занять з певних спеціальних питань консалтингу та інжинірингу із запрошеними експертами лабораторії товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України, та інших професіоналів з геоекологічної діяльності.

Що будуть вивчати ?

• Інженерна та екологічна геологія

• Гідрометеорологічні основи охорони довкілля

• Геологічні та геоекологічні ризики

• Геосистемний моніторинг

• Географічне моделювання та просторовий аналіз

• Техногенні геокомплекси

• Геотехнічний та геоекологічний інжиніринг

• Геоекологічний консалтинг

Де можна буде працювати?

У сфері інжинірингу, гідрогеології та геології, надання послуг технічного консультування в цих сферах, у проектно-пошукових та науково-дослідних організаціях, виробничих установах сфери територіального планування, природокористування та природоохорони. Фахівцем з геосистемного моніторингу навколишнього середовища.

 
          ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
 

Підготовка до ЗНО з географії. Підготовчі курси для абітурієнтів

 
            Шановні абітурієнти! Підготуватись до складання ЗНО з української мови та літератури, географії, математики, англійської мови, а також з інших предметів, вам допоможуть підготовчі курси.
 

 

     Підготовчі курси - спеціальний підрозділ ДНУ для допомоги абітурієнтам у складанні ЗНО. На підготовчих курсах працюють тільки досвідчені викладачі університету. Крім знань, вмінь та навиків, що потрібні для складання ЗНО, слухачі очної форми отримують додаткові бали при вступі.
   Навчання на підготовчих курсах ведеться як за очною так і за заочною формою. Пропонуються курси тривалістю від 3-х до 8-ми місяців:
  • 8 місяців – початок занять: вересень, жовтень
  • 6 місяців – початок занять: листопад, грудень
  • 3 місяці – початок занять: січень, лютий.
 
     Із будь-яких питань щодо підготовчих курсів ДНУ Ви можете звертатись за телефоном 744-56-32  або 099 554 28 78.
 
 

 

Адреса: пр. Д. Яворницького, 35, 4-й корпус ДНУ, кімн. 47.  

  


 

 

 


 

 


 

Шановні краєзнавці, друзі бібліотеки та книги!

 

     З початку 2017 року співробітники ДОУНБ започаткували Портал «ДніпроКультура» – просвітницький проект, присвячений культурі Придніпров’я загалом і сучасної Дніпропетровської області зокрема. 

Наповнення Порталу організовує Координаційна рада ДОУНБ, до якої входять провідні фахівці Бібліотеки. Матеріали готують як співробітники ДОУНБ, так і її активні користувачі та партнери: вчені, журналісти, письменники, краєзнавці, заклади культури, громадські організації, творчі об’єднання та інші. 

На Порталі «ДніпроКультура» ми розміщуємо матеріали про цікаві культурно-мистецькі події нашого краю, видатних діячів творчих професій, публікуємо нариси з історії Дніпропетровщини, розповіді про пам’ятники культури та пам’ятки природи, театри, музеї, бібліотеки. Тут можна почитати про мистецьке та літературне життя регіону. 

Портал «ДніпроКультура» запрошує всіх, хто цікавиться культурою Дніпропетровщини, читати, дивитися, слухати. А також брати участь у наповненні Порталу – ми відкриті для співпраці.

 

Адреса Порталу: https://www.dnipro.libr.dp.ua/

 


 

«Вісник Дніпровського університету. Геологія, географія» який  перейменовано на "Журнал з геології, географії та екології" - "Journal of Geology, Geography and Geoecology"

прийнятий для індексування до Clarivate Analytics products and service і буде проіндексований починаючи з 2017 р. у Emerging Sources Citation Index, що є новим індексом цитування наукометричної бази Web of Science.

Детальніше про вісник

 


 

 


Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Кафедра географії, історичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (106 Географія, 242 Туризм, 014.07 Середня освіта (Географія))
© 2006-2023. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)