Сайт ГГФ-ДНУ
Сайт геолого-географічного факультету ДНУ     
.
Навігація


Форма входу
    Науки про Землю

 


ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ З ГЕОГРАФІЇ -
на допомогу абітурієнтовіПри вступі на всі спеціальності геолого-географічного факультету ДНУ ім. О.Гончара абітурієнти подають до приймальної комісії ДНУ сертифікат із результатами складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з географії.


Мета ЗНО з географії:
  оцінити ступінь підготовленості учасників ЗНО до навчання у вищих навчальних закладах.

Завдання ЗНО з географії:

  • визначити рівень набутих знань і вмінь;
  • оцінити сформованість в абітурієнтів комплексного, просторового, соціально орієнтованого уявлення про Землю на основі краєзнавчого, регіонального та планетарного підходів;
  • встановити здатність застосовувати географічні знання та набуті вміння для аналізу природних, суспільних і господарських процесів, подій, явищ;
  • встановити ступінь сформованості географічних компетенцій, географічної культури.


Всі роз'яснення щодо процедури оформлення документів для складання ЗНО й отримання сертифікатів містяться на сайті Українського Центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), а також на сайті Дніпропетровського Регіонального Центру оцінювання якості освіти (ДРЦОЯО).

Для того, щоби майбутній абітурієнт максимально успішно міг скласти ЗНО з географії (а також інших предметів), при ДНУ діє система >довузівської підготовки, зокрема - підготовчі курси та недільна школа, на яких працюють викладачи кафедри географії із багаторічним стажем успішної підготовки вступників. Радимо скористатися цими курсами!

Для тих, хто бажає самостійно готуватися до складання ЗНО, на цій сторінці ми розмістили програму та зразки тестів ЗНО з географії.


 

 


Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Геолого-географічний факультету ДНУ ім. О. Гончара (Науки про Землю, туризм, середня освіта (географія))
© 2006-2016. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)