Сайт кафедри  географії ДНУ
Кафедра географії історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гонара     
.
Навігація
Форма входу
    Вітаємо на нашому сайті!

 

 

Сайт геолого-географічного факультету ДНУ

 

Історію сайту геолого-географічного факультету можна вести від 2006 року, коли студентами групи ГК-05-02 було здійснено перші спроби представити факультет у мережі Інтернет.  У 2007 році на кафедрі фізичної та економічної географії почалась робота над створенням власне сайту факультету, до якої охоче долучились студенти, зокрема М. Бондаренко та О. Гаврюшин. Розглядались різні варіанти платформи для факультетського веб-ресурсу, нарешті було обрано SAAS платформу UCOZ і на початку 2007 року за адресою http://ggf-dnu.at.ua сайт став доступним. На початковому етапі обрана платформа здавалась гарним вибором, оскільки дозволяла безкоштовно з мінімальною рекламою створити досить потужний сайт з легким адмініструванням. Дизайн було розроблено оригінальний. Сайт містив детальний опис структури факультету, матеріали на допомогу студентам, інформацію для абітурієнтів, форум для спілкування всіх охочих та багато інших матеріалів.

У травні 2011 року було зареєстровано власний домен ggf-dnu.org.ua. Він став основним для сайту, було створено перенаправлення з старої адреси на нову. За старою адресою сайт був доступний до 3 січня 2014 року.

На початку 2014 старий сайт факультету на платформі UCOZ було закрито, натомість створено новий – на власному хостингу на основі платформи Joomla. З цього часу за старою адресою (http://ggf-dnu.at.ua) сайт недоступний. Найближчим часом буде відновлено роботу основних розділів, а в майбутньому сайт чекає розширення.

Пропозиції та зауваження стосовно сайту ггф дну просимо надсилати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

О.В. Гаврюшин

 


Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Кафедра географії, історичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (106 Географія, 242 Туризм, 014.07 Середня освіта (Географія))
© 2006-2022. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)