Сайт кафедри  географії ДНУ
Кафедра географії історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гонара     
.
Навігація
Форма входу
    Вітаємо на нашому сайті!

Нова освітня програма  "географія рекреації та туризму"

 

Раді повідомити про відкриття кафедрою фізичної та економічної географії нової освітньої програми - "географія рекреації та туризму"!

Відзначимо, що кафедра фізичної та економічної географії є піонером туристично-краєзнавчої освіти у регіоні.  Ще у 2000-х  роках на основі напряму "географія" кафедра мала дві спеціалізації: "географія та основи економіки"  і "географія та краєзнавчо-туристична робота". Останній випуск бакалаврів з географії та краєзнавчо-теристичної роботи відбувся у 2010 р. Після 2010 р.  бакалаврат з напряму "географія" на спеціалізації не розділявся, однак спеціалізацію на туризмі і краєзнавчо-туристичній роботі можна було отримати у магістратурі - спочатку це була спеціальність 8.04010406 "Географія рекреації та туризму", а з введенням нового переліку спеціальностей - на основі спеціальності 242 "Туризм".

Сьогодні туристично-краєзнавча спеціалізація повертається на бакалаврат з географії і ми раді запропонувати на основі цієї спеціальності дві сучасні освітні програми: "географія рекреації та туризму" і "географія".

 


Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Кафедра географії, історичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (106 Географія, 242 Туризм, 014.07 Середня освіта (Географія))
© 2006-2022. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)