Сайт кафедри  географії ДНУ
Кафедра географії історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гонара     
.
Навігація


Форма входу
    Вітаємо на нашому сайті!

 

 Матеріали та електронні ресурси для навчання
 
            Шановні студенти, до ваших послуг кілька електронних сервісів із допомоги у навчанні. Два сервіси є відкритими - без пароля у режимі 24/7 вам доступні розміщені там матеріали, це цифровий репозиторій ДНУ та каталог матеріалів на сайті ГГФ.  Два сервіси з обмеженим доступом  - система внутрішнього документообігу на основі Microsoft Office 365 та система дистанційного навчання на платформі Moodle.
 
     Цифровий репозиторій ДНУ - загальноуніверситетська система, що вміщує усі навчальні і навчально-методичні матеріали (електронні версії книг, монографій, навчальних посібників, збірників статей, методичних вказівок, конспектів лекцій, презентацій), що їх видано викладачами університету з 2011 р, тож тут можна знайти матеріали із дисциплін, які викладають для вас викладачі інших факультетів (фізика, хімія, вища метематика тощо). Матеріали згруповані за спеціальностями та факультетами, для яких призначені матеріали. Тобто, всі матеріали для студентів ГГФ, незалежно від того, викладачами яких факультетів викладаються, доступні у каталозі нашого факультету.
 
 
   На сайті геолого-географічного факультету наявні майже всі матеріали, що їх видано співробітниками факультету за весь час. Матеріали згруповано за кафедрами: 
    На факультеті активно використовується система внутрішнього документообігу на основі Microsoft Office 365. На відміну від двох попередніх ресурсів, вона також містить матеріали обмеженого доступу та дозволяє організувати двосторонній зв`язок між студентом та викладачем: можна надіслати викладачеві виконані роботи на перевірку та отримати його консультацію. Наш домен ggf.dnulive.dp.ua. Із питань отримання доступу та відновлення пароля звертатись до Гаврюшина Олександра Валерійовича.
 
 
     Cистема дистанційного навчання на платформі Moodle доступна для авторизованих користувачів, однак окремі курси мають гостьовий доступ. Зайти її можна за цим посиланням.
 

Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Кафедра географії, історичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (106 Географія, 242 Туризм, 014.07 Середня освіта (Географія))
© 2006-2019. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)