Сайт кафедри  географії ДНУ
Кафедра географії історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гонара     
.
Навігація
Форма входу
    Вітаємо на нашому сайті!

Афанасьев Олег Євгенович

Історико-географічний аналіз регіонального природокористування: теорія, методологія, практика: Монографія.

– Тернопіль: Вид-во "Крок", 2012. – 550 с.

ISBN 978-617-692-075-5
Розкрито поняття, об’єкт, предмет, структура історії регіонального природокористування. Досліджено процес становлення природокористування та історії природокористування як наукових напрямів у географічній науці, еволюцію їхніх концептуальних наукових положень. Проаналізована і класифікована джерельна база для історико-географічного вивчення регіонального природокористування, запропонована інфологічна модель таких досліджень. Визначена хронологічно-територіальна етапність становлення природокористування на теренах геоісторичного регіону Південно-Східна Україна, наводяться методологія і принципи його виокремлення. У «студіях» з історії природокористування наводяться конкретні приклади застосування теоретичних засад концепції історії регіонального природокористування у практиці історико-географічних досліджень.
 
Для фахівців у галузі історії географії, історичної географії, регіоналістики, працівників науково-дослідних установ, викладачів, аспірантів, студентів географічних факультетів вищих навчальних закладів.

Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Кафедра географії, історичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (106 Географія, 242 Туризм, 014.07 Середня освіта (Географія))
© 2006-2022. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)