Сайт кафедри  географії ДНУ
Кафедра географії історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гонара     
.
Навігація
Форма входу
    Вітаємо на нашому сайті!

 

 Міжнародні контакти
 
            Повноцінна наукова діяльність у сучасних умовах можлива лише при співпраці із навчальними закладами зарубіжних країн, адже тільки в такий спосіб можна інтегруватися в світовий освітній простір і повноправно користуватися здобутками на ниві освіти й науки. Геолого-географічний факультет сьогодні активно налагоджує широкі зв’язки з навчальними, науковими, культурними та іншими закладами зарубіжних країн. Міжнародна співпраця щорічно розширюється й набуває якісно нових обертів.Так, ще від 2004 р. НАСА ГГФ спільно із Студентським науковим товариством ДНУ та Радою студентів ДНУ започаткувало і щорічно проводить міжнародну наукову конференцію студентів і аспірантів, у роботі якої вже узяли участь представники з понад 20 країн світу. Ця конференція дозволила сформувати і налагодити усталені наукові зв’язки із багатьма європейськими та євразійськими центрами розвитку географічної науки, багато із перших учасників конференції вже захистили кандидатські та навіть докторські дисертації. 
     У 2005 р. викладачі кафедри географії взяли участь у роботі Міжнародної школи-конференції молодих вчених країн СНД «Раціональне природокористування», яка проводилася географічним факультетом МДУ ім. М.В. Ломоносова. 2006 р. для участі у засіданні Загальних зборів Академії педагогічних і соціальних наук була запрошена завідувач кафедри фізичної та економічної географії проф. Л.І. Зеленська, яка була обрана почесним членом цієї установи. У 2007 році проф. Л.І. Зеленська взяла особисту участь у роботі ХХІІІ Міжнародного картографічного конгресу, що відбувався у м. Москва (РФ). Того ж року для участі у роботі міжнародної програми «Відкритий Світ» за напрямком «Енергозбереження та охорона навколишнього середовища» до «Центру лідерства "Відкритий Світ”» у м. Вашингтон (США) було направлено доцента В.В. Манюка. Водночас доц. Манюк В.В. є представником в Україні Європейської асоціації зі збереження геологічної спадщини ProGEO.
   За період 2010 – 2015 рр. здійснювалося наукове та навчально-методичне спі-робітництво з вищими навчальними закладами та НДІ зарубіжжя – Азербайджану, Австрії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії та ін. У 2011 р. співробітники кафедри фізичної та економічної географії взяли особисту участь у роботі ІІ Міжнародного конгресу «Глобалістика–2011», організовуваного факультетом глобальних процесів МДУ ім. М.В. Ломоносова та Кафедрою ЮНЕСКО із вивчення глобальних проблем.
     З 2008 р. кафедра фізичної та економічної географії ДНУ ім. О. Гончара систематично приймає іноземні студентські делегації з університетів Інсбрука, Відня (Австрія), Грейсфальда та Дуйсбург-Ессена (Німеччина), Могильова (Білорусь) та організує із ними сумісні експедиційні дослідження і наукові екскурсії. Також періодично запрошуються провідні іноземні фахівці для читання лекцій студентам-географам ДНУ з Росії, Німеччини, Швейцарії, Австрії тощо.
 

Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Кафедра географії, історичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (106 Географія, 242 Туризм, 014.07 Середня освіта (Географія))
© 2006-2022. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)