Сайт ГГФ-ДНУ
Сайт геолого-географічного факультету ДНУ     
.
Навігація


Форма входу
    Науки про Землю

 

 ВСТУПНЕ СЛОВО
 
            Шановні друзі!
     Ви обрали правильний шлях, якщо відкрили наш сайт, сайт геолого-географічного факультету Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.
 
«Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.»
Володимир Сосюра
 
     Саме любити, знати, вміти вивчати «... вітер, ... води...», гори та долини нашої прекрасної Батьківщини ми навчимо Вас на геолого-географічному факультеті.
 
     Наш факультет є одним з найстарших в університеті, детально з його історію Ви маєте можливість ознайомитися на відповідній сторінці сайту.
   Доцільно звернути Вашу увагу на сьогодення факультету та його майбутнє. 
 
    Відповідно до діючого Переліку спеціальностей, за яким здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів, докторів філософії (PhD) на геолого-географічному факультеті навчаються студенти за спеціальностями «Науки про Землю» (1 та 5-й курси, 1-й курс PhD), «Туризм» (5-й курс). На 2,3,4 курсах навчаються студенти за напрямами підготовки «Географія», «Геологія», «Гідрометеорологія», на 6-му (магістри) – за спеціальностями «Географія», «Географія рекреації та туризму», «Гідрогеологія». У аспірантурі навчаються 5 осіб. 
 
     Викладацький колектив факультету складається з 4-х докторів наук та 22 кандидатів наук, 1 старшого викладача та 1 асистента. На перший погляд викладацький колектив невеликий, але це дає можливість відчувати «плече друга». Дружні стосунки, що склалися у викладацькому колективі, поширюються і на відношення до студентів. Проблеми кожного будуть почуті. Якщо викладач (або студент) сумлінно відноситься до своїх обов’язків - він може розраховувати на підтримку у повному обсязі. Я можу впевнено стверджувати, що на факультеті зусиллями багатьох поколінь викладачів та студентів створений клімат, який сприяє розкриттю особистості, реалізації усіх здібностей, як у навчанні, так і у творчості.

     Чому і як навчають на нашому факультеті, які здобутки ми маємо у науковій роботі, міжнародній діяльності та багато іншого, не менш цікавого, Ви маєте можливість знайти на відповідних сторінках сайту.

    Ласкаво просимо!

 

 

    Декан геолого-географічного факультету, доктор географічних наук, професор Шерстюк Наталія 


Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Геолого-географічний факультету ДНУ ім. О. Гончара (103 Науки про Землю, 106 географія, 242 туризм)
© 2006-2017. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)