Сайт ГГФ-ДНУ
Сайт геолого-географічного факультету ДНУ     
.
Навігація


Форма входу
    Науки про Землю

 

Олімпіада ДНУ з географії

 

     Шановні абітурієнти! З 2017 року проводиться Всеукраїнська олімпіада Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з географії. Призерам Олімпіади нараховується до 20 балів до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з географії (але не більше ніж 200 балів) при вступі до Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара на спеціальності "Науки про Землю", "Географія", "Середня освіта (географія)".  

     Участь в олімпіаді можуть брати усі охочі школярі 11-х класів та випускники минулих років. Олімпіада проходить у 2 тури. Перший тур - дистанційний, потрібно виконати завдання, що будуть розміщені на сайті університету. Учасники, що набрали не менше 75% балів проходять у другий тур, який проходить в Університеті. Всі учасники, що набрали не менше 90% балів на другому турі, отримають до 20 додаткових балів при вступі на спеціальності геолого-географічного факультету!

     Олімпіада 2017 року успішно пройшла у травні-червні, двоє її призерів тепер студенти першого курсу нашого факультету. Запрошуємо усіх охочих до участі в олімпіаді 2018-го року. 

 

 

 


Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Геолого-географічний факультету ДНУ ім. О. Гончара (103 Науки про Землю, 106 географія, 242 туризм)
© 2006-2018. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)