Сайт кафедри  географії ДНУ
Кафедра географії історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гонара     
.
Навігація
Форма входу
    Вітаємо на нашому сайті!

Шановні вступники!

Запрошуємо до участі в олімпіаді Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара вступників 2022 року з географії. Ви маєте унікальну можливість отримати до 20 додаткових балів до сертифікату ЗНО при вступі на 014.07 Середня освіта (географія), значно поліпшити підготовку та психологічно налаштуватися до цього випробування.

Просимо Вас ознайомитися з Положенням про Олімпіаду

Олімпіада проводиться у два тури. Перший тур – дистанційний триватиме з 01 лютого 2022 року до 13 березня 2022 року. Учасники дистанційного туру повинні в цей період надіслати електронний лист, до якого має бути прикріплений файл із заповненою анкетою учасника та бланком відповідей на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Файл повинен мати назву ”geograp.doc”. У разі надання недостовірної інформації в анкеті учасника робота розглядатися не буде.

Завдання першого туру можна отримати за посиланням:

 

Результати першого туру Олімпіади та відповіді до завдань будуть оприлюднені за посиланням:

 

Для тих, хто набрав не менше 75 балів запрошення на другий тур буде надіслано на персональну електронну скриньку.

Другий тур олімпіади проводиться очно за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 8, бібліотека ДНУ. До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 балів за перший. Дата другого туру з  географії – 23 квітня 2022 р. 

Реєстрація учасників очного туру олімпіади розпочнеться за 30 хвилин до вказаного часу. Для проходження реєстрації учасник повинен мати при собі документ, що посвідчує особу. Із демонстраційним варіантом завдання очного туру та відповідями до його завдань можна ознайомитися за посиланням

Результати другого туру Олімпіади та відповіді до завдань можна дізнатися через два дні після його проведення за посиланням

 

За консультаціями звертатися за адресою: м. Дніпро, пр.Гагаріна, 72, кімн.103, приймальна комісія ДНУ з 09:00 до 15:00 у робочі дні.


Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Кафедра географії, історичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (106 Географія, 242 Туризм, 014.07 Середня освіта (Географія))
© 2006-2023. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)