Сайт кафедри фізичної та економічної географії ДНУ
Кафедра фізичної та економічної географії. Факультет економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гонара     
.
Навігація


Форма входу
    Вітаємо на нашому сайті!

 

Олімпіада ДНУ з географії

 

     Шановні абітурієнти! Навесні 2018 року  проводиться чергова Всеукраїнська олімпіада Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з географії. Призерам Олімпіади нараховується до 20 балів до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з географії (але не більше ніж 200 балів) при вступі до Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара на спеціальності "Науки про Землю", "Географія", "Середня освіта (географія)".  

     Участь в олімпіаді можуть брати усі охочі школярі 11-х класів та випускники минулих років. Олімпіада проходить у 2 тури. Перший тур - дистанційний, потрібно виконати завдання, що будуть розміщені на сайті університету. Учасники, що набрали не менше 75% балів проходять у другий тур, який проходить в Університеті. Всі учасники, що набрали не менше 90% балів на другому турі, отримають до 20 додаткових балів при вступі на спеціальності геолого-географічного факультету!

     Для того щоб взяти участь в олімпіаді зареєструйтесь за цим посиланням та виконайте завдання першого туру (будуть доступні за іншим посиланням з 19 по 25 березня). Усіх, хто у першому турі набере не менше 75% балів, буде запрошено на другий тур. 

 

 

 


Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Кафедра фізичної та економічної географії, економічний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (103 Науки про Землю, 106 Географія, 242 Туризм, 014.07 Середня освіта (Географія))
© 2006-2018. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)