Сайт кафедри  географії ДНУ
Кафедра географії історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гонара     
.
Навігація
Форма входу
    Вітаємо на нашому сайті!

Дніпропетровське обласне відділення Малої академії наук України

Секції «Географія та ландшафтознавство», «Кліматологія та метеорологія», «Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі»

Мала академія наук учнівської молоді – профільний позашкільний навчальний заклад, створений для залучення вихованців (учнів, слухачів) до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також виявлення, розвиток і підтримку обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду, організацію змістовного дозвілля.

Між кафедрою географії ДНУ та Комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» діє довгострокова угода про науково-методичне співробітництво, яка передбачає:

• прийняття на практику здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами кафедри;

• участь у спільних методичних обговореннях питань, що стосуються вдосконалення освітнього процесу, сумісної роботи колективів, обміну досвідом з проблем освітянської діяльності;

• спільні стажування та підвищення кваліфікації педагогічних працівників кафедри географії та КПНЗ МАНУМ ДОР;

• забезпечення можливостей надання консультацій та наукового керівництва співробітниками кафедри географії науково-дослідних робіт учнів;

• участь педагогічних, науково-педагогічних співробітників кафедри та здобувачів вищої освіти у роботі обласної профільної школи геолого-географічного напрямку.

Співробітники кафедри географії, зокрема проф. Зеленська Л.І., доц. Грушка В.В., ст. викл. Гаврюшин О.В., зав. навч. лаб. Сизенко О.В., беруть участь у якості членів журі обласного конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів, проводять тренінги на установчих сесіях, здійснюють наукове консультування та рецензування, а директор КПНЗ МАНУМ ДОР, канд. пед. наук Тягло Н.В. періодично є головою екзаменаційної комісії з атестації магістрів. На базі навчальної лабораторії топографії, картографії і дистанційних методів діє учнівський гурток «Основи науково-дослідницької діяльності у галузі географії», вихованці якого неодноразово були призерами обласного конкурсу-захисту. У 2019 р. кафедра організовувала обласний географічний квест для вихованців МАН, до якого крім викладачів були активно залучені й здобувачі вищої освіти.

Детальніше з роботою Малої академії наук можна ознайомитись на офіційному сайті.


Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Кафедра географії, історичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (106 Географія, 242 Туризм, 014.07 Середня освіта (Географія))
© 2006-2023. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)