Сайт кафедри  географії ДНУ
Кафедра географії історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гонара     
.
Навігація


Форма входу
    Вітаємо на нашому сайті!

 

 Мала Академія Наук України - Дніпропетровське територіальне відділення
Історико-географічний факультет
Секція "Географічне краєзнавство"
Секція "Геологія"
 
            Геолого-географічний факультет ДНУ ім. О.Гончара бере активну участь в підготовці школярами регіону науково-дослідних робіт в Дніпропетровському відділенні Малої Академії Наук України, в секціях "Географічне краєзнавство" і "Геологія".
 
     Мала Академія Наук (МАН) учнівської молоді - профільний позашкільний навчальний заклад, основним напрямком діяльності якого є дослідницько-експериментальний, що передбачає залучення вихованців (учнів, слухачів) до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також виявлення, розвиток і підтримка обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду, організацію змістовного дозвілля.
 
     Протягом навчального року організовуються установчі сесії, на яких:  
  • проводяться інструктажі з питань процедури участі школярів в роботі регіонального відділення МАН;  
  • видаються рекомендації з підготовки науково-дослідних робіт;  
  • здійснюються консультації та надаються рекомендації провідними вченими за відповідними тематичними напрямками;  
  • проводиться рецензування та оцінювання робіт учнівської молоді;  
  • здійснюються посилена підготовка переможців регіонального конкурсу захистів науково-дослідницьких робіт до Всеукраїнського етапу МАН.
 
     Найбільш відповідальним етапом роботи школяра в МАН є підготовка і захист власної науково-дослідної роботи. Проходить цей етап на спеціальному засіданні МАН, де кожен, хто підготував до захисту свою роботу і отримав на неї позитивний висновок експертної комісії, проводить прилюдно її захист.
 
     Захист конкурсної роботи МАН складається з двох етапів:
  • 1) написання тестової роботи з географії (тести формуються викладачами геолого-географічного факультету ДНУ в відповідно до шкільної програми з географії, в цілому подібні тестів ЗНО);
  • 2) -виступленіе захист науково-дослідницької роботи учнів (10-13-хвилинну доповідь-презентація основних результатів дослідження).
 
     Будь-який учень, який набрав найбільшу кількість балів за підсумками заочного рецензування, рішення тестів і прилюдної захисту роботи, має цілком реальний шанс представляти Дніпропетровську область на Всеукраїнському етапі МАН (щорічно проводиться в різних містах України). Всі призери регіонального етапу МАН (1-е, 2-е, 3-е місця) нагороджуються цінними призами, а також протягом року отримують стипендію. Для того, щоб мати найкращі шанси зайняти призове місце в конкурсі робіт МАН, ми рекомендуємо неухильно дотримуватися тих термінів, правил та вимог до змісту науково-дослідних робіт, про які розповідають на установчих сесіях, і про які йдеться в інструкції з оформлення робіт. Також додатково рекомендуємо отримати особисті консультації вчених геолого-географічного факультету, які надаються для школярів регіону і їх вчителів абсолютно безкоштовно. 

Новини


  Погода

  Партнеры

  Реклама

  Календарь

  Погода

.
Кафедра географії, історичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (106 Географія, 242 Туризм, 014.07 Середня освіта (Географія))
© 2006-2019. Поширення матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на www.ggf-dnu.org.ua
© Розроблення та підтримка сайту - Гаврюшин Олександр (admin@ggf-dnu.org.ua)